Archiwum

Archiwum wystaw, wydarzeń, koncertów...

Naszym okiem - wernisaż wystawy

facebook ad wydarzenie

Dnia 22.11.2019 odbył się wernisaż wystawy ,,Naszym okiem", która jest wynikiem działań naszych wolontariuszy - Julii Janickiej, Julii Michalskiej i Patryka Fibicha, z których jesteśmy niezmiernie dumni. Życzymy dalszych sukcesów na scenie artystycznej. Jednocześnie zapraszamy do OKP Wieża Ciśnień, aby obejrzeć wystawę - ekspozycja czynna będzie do 10.12.2019.

,, „Naszym okiem” to wystawa, która została zainicjowana przez dyrektora OKP Wieża Ciśnień - Piotra Bigorę, dla nas - wolontariuszy Wieży. Mimo, że każdy z nas ma różne zainteresowania, połączyła nas fotografia i uznaliśmy, że to nią chcemy się podzielić. Tworzenie tej wystawy mobilizowało nas do rozwijania swoich umiejętności. Uwierzyliśmy też 
w to, że nasze prace mają potencjał. 
Skupiliśmy się na tematyce ulicznej. Każdy z nas ukazuje swoje spojrzenie na świat. Ludzie, budynki, czy ruch samochodów to rzeczy przez każdego z nas inaczej odbierane.
Nasze zdjęcia prezentują architekturę, ruch 
i dynamikę ulicy, a także samych ludzi. Fotografie pokazują też naszą wrażliwość, perspektywę 
i opinię na temat dzisiejszych czasów i ulic, 
po których chodzimy przecież codziennie. 
Znajdujemy miejsca, którym warto przyjrzeć się jeszcze raz. Rzeczy, które trzeba docenić, oraz ludzi, których powinniśmy czasem bardziej dostrzegać. Naszymi oczami chcemy Wam pokazać to, w jaki sposób młodzi ludzie mogą postrzegać świat. 
Dziękujemy, że mamy tę możliwość.
"

Wolontariusze OKP Wieża Ciśnień

Julia Janicka 


Patryk Fibich 


Julia Michalska

 Kurator wystawy 


Monika Julia Kubiak