Aktualności

Najnowsze informacje

Ciśnienie na muzykę - Kępiński & Kowalonek

Ciśnienie na muzykę - Kępiński & Kowalonek

W ramach "Ciśnienia na muzykę" zaprezentujemy Państwu duetu KĘPIŃSKI KOWALONEK!

Kępiński Kowalonek to unikalny na polskim rynku elektroniczny duet tworzony przez wielokrotnie nagrodzonego kompozytora i producenta muzyki filmowej Mira Kępińskiego oraz kompozytora, autora tekstów, producenta i uznanego wokalistę Michała Kowalonka. Artyści połączyli swoje siły i wrażliwości powołując do życia projekt godzący ze sobą elementy muzyki klasycznej, elektronicznej, aż po indie i synth pop.

Miro Kępiński - autor wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu „Furioza", który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku.

Michał Kowalonek - kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman czy Myslovitz.

W Kaliszu zagrają debiutancki album zatytułowany „Kintsugi”, który nawiązuje do japońskiej sztuki łączenia potłuczonych elementów złotem, ponownego dawania życia zepsutym przedmiotom. Ta kontemplacyjna praktyka uczy zauważać w uszkodzeniach szansę na odnowę - i o tym właśnie jest ta płyta. Album „Kintsugi” promują single energetyczne „100 Pytań Do” z gościnnym udziałem Mery Spolsky, sensualne „Planety” z Pauliną Gałązką czy ballada „Kochanie”. Wraz z albumem do sieci trafi teledysk do utworu „Amen” nakręcony na czynnym islandzkim wulkanie.

Bilety dostępne są stacjonarnie:
OKP Wieża Ciśnień (Górnośląska 66a), Akcelerator Kultury (Nowy Świat 2a)
Przedsprzedaż do 21.03:
Normalny - 35 zł/os.
Ulgowy - 25 zł/os.
Cena regularna:
Normalny - 45 zł/os.
Ulgowy - 35 zł/os.

Miejsce: Akcelerator Kultury, Nowy Świat 2a, Kalisz

Date

09 luty 2024

Tags

Ciśnienie na muzykę