Wieża Ciśnień

Wystawy, warsztaty, konkursy, koncerty, poezja

Zajęcia sobotnie

Zajęcia sobotnie

 
Od wielu lat w OKP Wieża Ciśnień w soboty odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, a że na naukę nigdy nie jest za późno dorośli chcący uczyć się rysunku są równie mile widziani. Zajęcia obejmują różne sztuki plastyczne m.in. rysunek, grafikę, malarstwo sztalugowe oraz rzeźbę. Jest to przestrzeń i czas na rozwinięcie swoich umiejętności artystycznych, eksperymenty w sztuce i poszukiwanie swojej własnej wizji i kierunku. Każdy z uczestników ma możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącą warsztaty Nadine Minzer – absolwentką Wydziału Pedagogicznego-Artystycznego w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu.
 
Warsztaty odbywają się w soboty w dwóch grupach wiekowych:
I grupa – od 8 do 11 lat, godz. 10:00 – 11:30
II grupa – od 12 lat, godz. 12:00 – 13:30
Koszt warsztatów wynosi 60 zł/ miesiąc
 
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z regulaminem i procedurami bezpieczeństwa oraz wypełnienie karty zgłoszenia uczestnika (dostępne na miejscu w OKP).
 
Zapraszamy do naszej pracowni plastycznej.
 
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa pod numerem telefonu 62 766 43 40 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 

Date

30 czerwiec 2021

Tags

Warsztaty, Zajęcia plastyczne