Wieża Ciśnień

Wystawy, warsztaty, konkursy, koncerty, poezja

Kalisz zaklęty w fortepianie

Kalisz zaklęty w fortepianie

 

Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu organizuje konkurs plastyczny „Kalisz zaklęty w fortepianie”. Jest to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Roku Rodziny Fibigerów.

Tematem przewodnim konkursu jest „Historia rodziny Fibigerów w kontekście tradycji muzycznych Kalisza – muzyka jako język wielokulturowy i wielopokoleniowy”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Prace konkursowe mają być formami plastycznymi (max. rozmiar 100 x 70 cm) wykonanymi za pomocą dowolnej techniki (np. malarstwo, rysunek, kolaż itp.) na płaskiej powierzchni (np. karton, płótno itp.). Reprodukcję pracy konkursowej (zdjęcie pracy dobrej jakości – od1024 x 768 pikseli, jakość 300 dpi) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 19.09.2021.Dostarczenie wybranych prac fizycznych musi nastąpić do 02.10.2021 r. do Akceleratora Kultury przy ul. Nowy Świat 2a, Kalisz.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu wernisażu. Prace zakwalifikowane do oceny konkursowej zostaną opublikowane w wybranych wiatach przystankowych na terenie Kalisza, natomiast nagrodzone prace zostaną wyeksponowane podczas wystawy w kaliskim Ratuszu.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie konkursu. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 ___________________________

 

AKTUALIZACJA od 09.11.2021r.

Termin zgłaszania prac do konkursu jest przedłużony do 30.11.2021r., natomiast dostarczenie wybranych prac fizycznych musi nastąpić do 06.12.2021 r. do Akceleratora Kultury przy ul. Nowy Świat 2a, Kalisz.

 

 ___________________________

 

 

 

Regulamin_konkursu_KALISZ_ZAKLĘTY_W_FORTEPIANIE.pdf

Załącznik_nr1.doc

Załącznik_nr2.doc

Załącznik_nr3.doc

 

 

 

Date

17 maj 2021

Tags

Konkurs plastyczny