Szanowni Państwo,

zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "W obiektywie 2019". W tym roku organizowany z dużym opóźnieniem z powodu pandemii. Będzie to już 25. edycja.

Miło mi poinformować, że patronat honorowy objął nad tą imprezą Prezydent Miasta Kalisza Krystian Kiniastowski. Cieszę się także, że będą Państwo mogli powalczyć o dodatkowe nagrody, właśnie Prezydenta Miasta Kalisza oraz Dziekana WPA w Kaliszu filia UAM w Poznaniu.

Posiedzenie jurorów odbędzie się, mam nadzieję, w formie stacjonarnej, ale bierzemy też pod uwagę wersję on-line. Podobnie zresztą jak i wernisaż wystawy pokonkursowej zaplanowany na 27 listopada 2020 roku.

siec wszystkie wymiary

Z racji jubileuszu przygotowujemy także prezentację zdjęć zwycięzców poprzednich 24 edycji.

Miło mi poinformować, że zaproszenia do składu jury przyjęli: Helena Mnich – wieloletnia dyrektorka OKP, inicjatorka konkursu, prof. dr hab. Zbigniew Wichłacz (PWSFTViT w Łodzi) - przewodniczący, prof. Piotr Chojnacki - Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Stanisław Kulawiak - artysta fotografik, Mariusz Hertmann - artysta fotografik.

Wysokość nagród i wszelkie obowiązujące terminy podane zostaną w regulaminie konkursu.

Zapraszam wszystkich do udziału!!

 

Piotr Bigora

Dyrektor OKP Wieża Ciśnień

 

siec ogłoszenie

 
W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną chcemy stworzyć dla Was jak najbezpieczniejsze warunki dostarczenia swoich prac na konkurs. Dlatego przedłużamy termin przyjmowania Waszych prac do 31 października 2020 roku, żeby każdy mógł na spokojnie, nie ryzykując swoim zdrowiem, wysłać do nas swoje fotografie.
Czekamy na Wasze zdjęcia i życzymy powodzenia!KARTA_ZGŁOSZENIA_obiektyw_2019.pdf
Regulamin_W_obiektywie_25.pdf