Aktualności

Najnowsze informacje

Warsztaty Filmowe - W obiektywie. Spotkania istotne. Edycja druga

Wieza Plakat poziom 3

Wideo ma niebawem stanowić aż 80% contentu wideo w globalnej sieci, co oznacza że 8/10 treści przeglądanych przez nas w internecie wkrótce będzie ruchomymi obrazkami. Wideo ma bawić, uczyć, ale też sprzedawać czy służyć do porozumiewania się. Warsztaty przygotowane przez Tomasza Wojciechowskiego pokazują jak oswoić się z tym medium i zacząć opowiadać historie ruchomymi obrazami. Dziennikarz, montażysta, nauczyciel w Studium Animatorów Kultury w Kaliszu pokaże jak przygotować się do kręcenia scen, jak mówić językiem filmu oraz jak przygotować filmy do publikacji.

Dla kogo są te warsztaty?

Przede wszystkim dla pasjonatów filmowania lustrzankami lub kamera, dla osób, które miały już do czynienia z tym rzemiosłem i chciałyby podszkolić swoje umiejętności. Na pewno dla osób, które szukają ciekawych tematów do sfilmowania, ale brak im twórczej weny.
Ilość osób: 20

Zapisy w Akcelerator Kultury - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 735 021 616